• IMPULS Serdecznie Witamy.
  • SYSTEMY DOMOFONOWE Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
  • KONTROLA DOSTĘPU Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
  • VIDEODOMOFONY Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
  • MONITORING Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
  • SKRZYNKI NA LISTY Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
  • STAŁA KONSERWACJA DOMOFONÓW Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

MONITORY DO DOMOFONÓW CYFROWYCH LASKOMEX

Videomonitor MVC-6850

OFERTA

Videomonitor MVC-6850  

MVC-6850 to nowoczesny monitor przeznaczony do cyfrowych systemów domofonowych CD-2502 i CD-3100, cechujący się niewielkimi wymiarami, doskonałymi parametrami obrazu i dźwięku oraz wyjątkowo atrakcyjną ceną.
Monitor wyposażony jest w słuchawkę do prowadzenia rozmowy i kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2,36''.
Dostępne przyciski umożliwiają sterowanie elektrozaczepem, urządzeniem dodatkowym (np. napędem bramy wjazdowej) oraz włączenie/wyłączenie podglądu obrazu na ekranie.
Przycisk dodatkowy może pracować w dwóch trybach: sterowanie w dowolnym momencie lub sterowanie podczas aktywnego połączenia.
Monitor zapewnia dwustopniową regulację głośności i wyłączenie sygnału wywołania.
Wyłączenie wywołania sygnalizowane jest czerwoną diodą LED.
Do monitora można podłączyć dodatkową kamerę lub panel piętrowy.
Po podłączeniu przycisku dzwonkowego monitor może pełnić funkcję dzwonka do drzwi.

Videomonitor MVC-6650B

OFERTA

Videomonitor MVC-6650B 

MV-6650B to duży, głośnomówiący monitor do systemów cyfrowych, wykonany z tworzywa ABS pomalowanego lakierem na kolor srebrny.
Urządzenie przeznaczone jest do cyfrowych systemów domofonowych CD-2502 i CD-3100 firmy Laskomex.
W monitorze zastosowany został wyjątkowo duży, kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 7''.
Duże przyciski funkcyjne zapewniają łatwą obsługę monitora, łatwo dostępne elementy regulacyjne pozwalają na zmianę głośności, kontrastu i jasności obrazu. Jeden z przycisków umożliwia sterowanie urządzeniem dodatkowym, np. napędem bramy wjazdowej lub oświetleniem na klatce schodowej. Przycisk ten podświetlany jest przez diodę świecącą, która może sygnalizować np. otwieranie lub zamykanie bramy wjazdowej.
Urządzenie umożliwia podłączenie jednej kamery dodatkowej lub panela piętrowego BVC-6301, a po podłączeniu przycisku dzwonkowego może też pełnić funkcję dzwonka drzwi.

Nasza Oferta

DOMOFONY

image

image

Oferujemy Państwu montaż i instalację domofonów analogowych i cyfrowych a także modernizację, rozbudowę  lub wymianę istniejących instalacji na systemy nowsze.

KONTROLA DOSTĘPU

image

image

Oferujemy Państwu systemy kontroli dostępu do określonych miejsc i pomieszczeń w budynku z wykorzystaniem kart zbliżeniowych oraz magnetycznych i czytników biometrycznych.

VIDEODOMOFONY

image

image

Świadczymy usługi w zakresie projektowania i montażu systemów videodomofonowych, posiadamy szeroką ofertę wysokiej klasy nowoczesnych urządzeń, wyposażonych w wiele przydatnych funkcji.

MONITORING

image

image

Firma IMPULS wykonuje systemy monitoringu - telewizji przemysłowej - w różnych obiektach od niewielkich budynków do rozbudowanych systemów. Zawsze przygotowujemy kompleksową ofertę - zestaw kamer, okablowanie, system rejestracji i nadzoru.

SKRZYNKI NA LISTY

image

image

Oferujemy różne modele skrzynek pocztowych na korespondencję - klasyczne, przelotowe oraz skrzynki z funkcją domofonu oraz videodomofonu.

STAŁA KONSERWACJA DOMOFONÓW

image

image

Oferujemy stałe umowy na konserwacje instalacji domofonowych dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych na bardzo korzystnych warunkach.