• IMPULS Serdecznie Witamy.
  • SYSTEMY DOMOFONOWE Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
  • KONTROLA DOSTĘPU Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
  • VIDEODOMOFONY Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
  • MONITORING Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
  • SKRZYNKI NA LISTY Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
  • STAŁA KONSERWACJA DOMOFONÓW Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

OFERTA

DOMOFONY IMPULS WARSZAWA
 

Pragniemy zaoferować Państwu nasze usługi w zakresie szeroko pojętej branży domofonowej, kontroli dostępu a także video-domofonowej. Nasz zespół to najwyższej klasy specjaliści działający w branży od wielu lat. Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie procentuje możliwością zrealizowania niemal każdego projektu. Korzystamy z rozwiązań technicznych, które pozwalają na efektywną i sprawną realizację inwestycji. Naszym celem jest Państwa satysfakcja. Zawsze poszukujemy indywidualnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb Klienta.

Firma IMPULS świadczy profesjonalne usługi w następujących dziedzinach:

  • SYSTEMY DOMOFONOWE
  • KONTROLA DOSTĘPU
  • VIDEO-DOMOFONY
  • VIDEO-MONITORING

 

 

 

Specjalizujemy się w systemach domofonowych przeznaczonych zarówno do budynków wielorodzinnych, jak i do domów wolnostojących, jednakże preferujemy budownictwo wielorodzinne. Dzięki wieloletniej obecności na rynku i nowoczesnym technologiom znajdujemy się w czołówce producentów domofonów w Polsce. Nasze produkty podążają za nowoczesnymi trendami we wzornictwie przemysłowym oraz w technologii elektronicznej. Jeśli szukają Państwo sprzętu domofonowego oraz video-domofonowego o wysokiej jakości i nowoczesnym wzornictwie, firma IMPULS na pewno spełni Państwa oczekiwania.

Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę - kompletną realizację zadania począwszy od fazy projektowej, po prace wykończeniowe i montaż wyposażenia oraz akcesoriów, a także szkolenie (instruktaż).

Firma istnieje na rynku już prawie 4 dekady. Od początku swojej działalności nastawiona była na wykorzystanie zaawansowanych technologii oraz tworzenie własnych, innowacyjnych rozwiązań. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Szeroki zakres usług w połączeniu z ofertą handlową oraz wieloma kontaktami na polu współpracy i konsultacji projektowo-technicznych, umożliwia nam podejmowanie i realizację nawet najbardziej nietypowych zleceń. Nabyta praktyka i doświadczenie są bardzo pomocne w pracach projektowych oraz wykonawczych. Wprowadzanie nowoczesnych technologii, dostosowanie do nowych trendów, podejmowanie nietypowych zamówień, owocuje coraz ciekawszą i pełniejszą ofertą. Wszystko to ma na celu utrzymanie wysokiego standardu świadczonych usług oraz dalszy wszechstronny rozwój firmy.

Jesteśmy firmą, która może zaproponować swoim klientom bardzo konkurencyjne ceny. Spektrum naszych usług jest bardzo szerokie, a to za sprawą pomysłowości, sumienności i niezawodności, a także dzięki współpracy z wieloma dostawcami sprzętu i materiałów. Nasze dzialania cechuje uczciwość, terminowość oraz otwartość na potrzeby i sugestie klienta.

Rozumiemy, że każdy Klient ma swoje wyjątkowe potrzeby, dlatego podchodzimy indywidualnie do wszystkich zleceń. Zapewniamy elastyczne podejście do każdego projektu i pełne zadowolenie z realizacji. Gwarantujemy bezpieczeństwo i terminowość realizacji naszych usług.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Nasza Oferta

DOMOFONY

image

image

Oferujemy Państwu montaż i instalację domofonów analogowych i cyfrowych a także modernizację, rozbudowę  lub wymianę istniejących instalacji na systemy nowsze.

KONTROLA DOSTĘPU

image

image

Oferujemy Państwu systemy kontroli dostępu do określonych miejsc i pomieszczeń w budynku z wykorzystaniem kart zbliżeniowych oraz magnetycznych i czytników biometrycznych.

VIDEODOMOFONY

image

image

Świadczymy usługi w zakresie projektowania i montażu systemów videodomofonowych, posiadamy szeroką ofertę wysokiej klasy nowoczesnych urządzeń, wyposażonych w wiele przydatnych funkcji.

MONITORING

image

image

Firma IMPULS wykonuje systemy monitoringu - telewizji przemysłowej - w różnych obiektach od niewielkich budynków do rozbudowanych systemów. Zawsze przygotowujemy kompleksową ofertę - zestaw kamer, okablowanie, system rejestracji i nadzoru.

SKRZYNKI NA LISTY

image

image

Oferujemy różne modele skrzynek pocztowych na korespondencję - klasyczne, przelotowe oraz skrzynki z funkcją domofonu oraz videodomofonu.

STAŁA KONSERWACJA DOMOFONÓW

image

image

Oferujemy stałe umowy na konserwacje instalacji domofonowych dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych na bardzo korzystnych warunkach.